‹
›
×
it's time!
Het Bos
Ankerrui 5-7
B-2000 Antwerpen
Nieuws
Agenda
Projecten
Fotoalbums
Praktisch
1. Openingsuren
2. Route
3. Nieuwsbrief
4. Koop Tickets
Info
1. Over het Bos
2. De Zaal
3. De Bosbar
4. De Keuken
5. Vrijwilligers
6. De Vrije Markt
7. Boslabs
Het Bos
♦
Agenda
Projecten
▾ Meer
♦
♦
♦
♦
•
•
✓ Grid
Text
Background
←
Oktober 2015
→
Donderdag
1
okt
19:00
Boskeuken: OTARK
Vrijdag
2
okt
21:00
NOVELLER + MONNIK + BARST
Zaterdag
3
okt
12:00
LIVE AUS KÖLN (expo)
20:00
LIVE AUS KÖLN: ML
23:00
LIVE AUS KÖLN: LENA WILLIKENS + MURAT TEPELI + MITTLAND OCH LEO + SENSU
Zondag
4
okt
09:00
OTARK BREAKFAST CLUB
12:00
Closet of Records
Maandag
5
okt
20:00
ACID MOTHERS TEMPLE & The Melting Paraiso U.F.O. + AMANITA VULVA
Dinsdag
6
okt
Woensdag
7
okt
Donderdag
8
okt
19:00
Boskeuken: SKYBOX
Vrijdag
9
okt
20:00
RAT EVENT: THEM CHEMICALS + JOZEF DUMOULIN + LOUIS EVRARD
Zaterdag
10
okt
Zondag
11
okt
09:00
OTARK BREAKFAST CLUB
12:00
Closet of Records
Maandag
12
okt
Dinsdag
13
okt
Woensdag
14
okt
20:00
ACID BABY JESUS + THE JAGGED FREQUENCY
Donderdag
15
okt
18:00
Estafette / Baldvin Einarsson, Tom Volkaert, Mutidaddy (Expo)
19:00
Boskeuken: DE BEEK
19:00
Colin Matthes open atelier + introductie
20:00
MOSS + DYSTERIA + LOTHORIAN
Vrijdag
16
okt
20:00
House Of Indie: CCCCombo Breaker
Zaterdag
17
okt
21:00
SLIDE #1
Zondag
18
okt
09:00
OTARK BREAKFAST CLUB
09:30
Estafette / Baldvin Einarsson, Tom Volkaert, Mutidaddy (Expo)
12:00
Closet of Records
Maandag
19
okt
Dinsdag
20
okt
Woensdag
21
okt
20:00
SLEAFORD MODS + SISSY SPACEK + SHETAHR = SOLD OUT !
Donderdag
22
okt
18:00
Estafette / Baldvin Einarsson, Tom Volkaert, Mutidaddy (Expo)
19:00
Boskeuken: WILD
Vrijdag
23
okt
17:00
NO SCREEN JAM
19:00
Indie Game Salon 19.0
20:00
LITURGY + ZENI GEVA + SEQUENCES
Zaterdag
24
okt
18:00
PAYBACKTIME!
Zondag
25
okt
09:00
OTARK BREAKFAST CLUB
09:30
Estafette / Baldvin Einarsson, Tom Volkaert, Mutidaddy (Expo)
12:00
Closet of Records
20:00
UNIFORM + VVOUNDS + SVARTVIT
Maandag
26
okt
Dinsdag
27
okt
Woensdag
28
okt
20:00
BITCHIN BAJAS + EVAN CAMINITI + DSR LINES
Donderdag
29
okt
18:00
Estafette / Baldvin Einarsson, Tom Volkaert, Mutidaddy (Expo)
19:00
WERELDKEUKEN: Koerdistan
20:00
MAS(ked) in het MAS!
Vrijdag
30
okt
19:00
35 JAAR RADIO CENTRAAL!!!
Zaterdag
31
okt
19:00
URFAUST + LUGUBRUM + ALKERDEEL + A THOUSAND SUFFERINGS = SOLD OUT !