‹
›
×
it's time!
Het Bos
Ankerrui 5-7
B-2000 Antwerpen
Nieuws
Agenda
Projecten
Fotoalbums
Praktisch
1. Openingsuren
2. Route
3. Nieuwsbrief
4. Koop Tickets
Info
1. Over het Bos
2. De Zaal
3. De Bosbar
4. De Keuken
5. Vrijwilligers
6. De Vrije Markt
7. Boslabs
Het Bos
♦
Agenda
Projecten
▾ Meer
♦
♦
♦
♦
•
•
✓ Grid
Text
Background
←
Maart 2016
→
Dinsdag
1
maa
20:00
Ultra Eczema's Burengerucht: CONSUMER ELECTRONICS + CIRCUIT BREAKER
Woensdag
2
maa
13:30
BOSLABS: Indie Game LAB
Donderdag
3
maa
19:00
Boskeuken: OTARK
19:00
Estafette 2 / Pieter De Clercq, Ken Verhoeven (Expo)
20:00
5 Woordkunst-drama speelt 'ANTIGONE'
Vrijdag
4
maa
14:00
5 Woordkunst-drama speelt 'ANTIGONE'
20:00
5 Woordkunst-drama speelt 'ANTIGONE'
Zaterdag
5
maa
22:00
2000'N HIGH invites MAOUPA MAZZOCCHETTI LIVE
Zondag
6
maa
09:00
OTARK BREAKFAST CLUB
09:00
Estafette 2 / Pieter De Clercq, Ken Verhoeven (Expo)
11:00
Kapsalon
12:00
Closet Of Records + Rooilijn
13:00
ROOILIJN 2 presentatie
14:00
CHANGING GEARS: Jonas Staal + The Center For Political Beauty + Benjamin Verdonck: 'One More thing'
Maandag
7
maa
Dinsdag
8
maa
19:00
WACO JESUS + CLITEATER + MONKEYSOOP + KROTCHRIPPER + A THREAT TO THE ENEMY
Woensdag
9
maa
13:30
BOSLABS: Zines
20:00
LYDIA LUNCH Retrovirus + COCAÏNE PISS + FLUWELEN KOORD
Donderdag
10
maa
19:00
Boskeuken: LORI en LIEZE
Vrijdag
11
maa
19:30
ISVIND + THE STONE + SARKOM + ARS VENEFICIUM
Zaterdag
12
maa
19:00
DOUBLE VETERANS 'Space Age Voyeurism' releaseshow
Zondag
13
maa
09:00
OTARK BREAKFAST CLUB
09:00
Estafette 3 / Karel Thienpont, Natasja Mabesoone, Dimitri Van De Putte (Expo Opening)
11:00
Kapsalon
12:00
Closet Of Records
Maandag
14
maa
Dinsdag
15
maa
Woensdag
16
maa
13:30
BOSLABS: Musica Futurista door Matrix
Donderdag
17
maa
19:00
Boskeuken: MEYHANE (ÖZGE & GIZEM)
21:00
'VOICE OF THE EAGLE - The Enigma of Robbie Basho' (film)
Vrijdag
18
maa
20:00
BEWEGEND BEELD (filmprogramma)
20:00
ACxDC + IMPLORE + NERVOUS MOTHERS +DAYS OF DESOLATION
Zaterdag
19
maa
20:00
SOLDIER'S HEART (Release show)
Zondag
20
maa
09:00
OTARK BREAKFAST CLUB
11:00
Kapsalon
12:00
Closet Of Records + HARMONIE (zine presentatie)
Maandag
21
maa
20:00
ORANSSI PAZUZU + ASHTORETH
Dinsdag
22
maa
Woensdag
23
maa
13:30
BOSLABS: Arduino touch bord
Donderdag
24
maa
19:00
Boskeuken: MADAME BEI + Riuichi Daijo
Vrijdag
25
maa
22:00
FOOTJUICE: From Boogie to Booty
Zaterdag
26
maa
21:00
ID!0TS Record Release Party + CAMP REBECCA
Zondag
27
maa
09:00
OTARK BREAKFAST CLUB
11:00
Kapsalon
18:00
MAGRUDERGRIND + PRIMITIVE MAN
Maandag
28
maa
Dinsdag
29
maa
10:00
Theaterworkshop voor Kinderen
Woensdag
30
maa
20:00
Indie Game Salon 24.0
Donderdag
31
maa
19:00
WERELDKEUKEN: Sierra Leone